Za nami XIX już edycja Konferencji KIKE. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział – zarówno tym, którzy odwiedzili nasze stoisko i znaleźli czas na rozmowę z nami, jak i tym którzy na bieżąco śledzili relacje z centrum konferencyjnego w mediach.

Na wstępie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przygotowanej przez organizatora, a także filmu podsumowującego XIX Konferencję KIKE:

LoVo KIKE 2017

Tegoroczna edycja zakończyła się miesiąc temu i pod wieloma względami była wyjątkowa. Organizator stanął na wysokości zadania i również w tym roku pozytywnie zaskoczył uczestników. Z gorącym przyjęciem spotkało się Before Party dla Członków KIKE, darmowe porady prawne, zwiększona przestrzeń warsztatowa, jak i możliwość rozmowy z przedstawicielami administracji rządowej.

W szczególności warte uwagi były ciekawe wykłady prelegentów, którzy z pasją dzielili się swoją wiedzą. Rozwój biznesu i nowe rozwiązania to tylko nieliczne tematy, które były prezentowane w panelach dyskusyjnych. Poza prelekcjami i warsztatami na uwagę zasługuje fakt zdobycia przez LoVo wyróżnienia w konkursie „KIKE Innowator 2016″ za dokonania na rynku ICT„. Jest to już kolejna z rzędu nagroda od KIKE. Wszystkie jednak tak samo motywują nas do kreacji nowoczesnych technologii. W tym roku nasza firma zaprezentowała system do zarządzania procesami biznesowymi LoVo BPM Barbara, który uzyskał duże zainteresowanie odwiedzających, jak i samych gospodarzy. Warto wspomnieć, że nasz system zawiera wiele nowatorskich i oryginalnych rozwiązań, a elastyczność i zastosowanie innowacyjnych technologii pozwalają go dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów.