Zobacz w Google Maps

SIEDZIBA GŁÓWNA – WARSZAWA

ul. Ruchliwa 17,
02-182 Warszawa
tel.: 22 255 30 00
fax: 22 255 30 09
e-mail: biuro@lovo.pl

sesja-protoss-0079-editKONTAKT DLA MEDIÓW

Krzysztof Dzięgielewski
Dyrektor Marketingu LoVo S.A.
tel.: 22 255 30 00
kom.: 730 550 063
e-mail: media@lovo.pl

ODDZIAŁ LUBLIN

ul. Frezerów 3,
20-209 Lublin
tel.: 81 475 47 55
fax: 81 475 47 56
e-mail: biuro.lublin@lovo.pl

 

BIURA REGIONALNE

REGION CENTRALNY

WOJ.: MAZOWIECKIE I ŁÓDZKIE
Biuro Warszawa
tel.: 22 255 35 27
fax: 22 255 35 28
e-mail: biuro.warszawa@lovo.pl

 

REGION WSCHODNI

WOJ.: LUBELSKIE, PODLASKIE , PODKARPACKIE
Biuro Lublin
tel.: 81 475 47 55
fax: 81 475 47 56
e-mail: biuro.lublin@lovo.pl

REGION POŁUDNIOWY

WOJ.: ŚLĄSKIE, OPOLSKIE, MAŁOPOLSKIE
Biuro Katowice
tel.: 32 441 82 28
fax: 32 441 82 29
e-mail: biuro.katowice@lovo.pl
Biuro Kraków
tel.: 12 442 95 28
fax: 12 442 95 29
e-mail: biuro.krakow@lovo.pl

REGION PÓŁNOCNY

WOJ.: POMORSKIE, ZACHODNIO-POMORSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Biuro Gdańsk
tel.: 58 727 01 16
fax: 58 727 01 17
e-mail: biuro.gdansk@lovo.pl
Biuro Szczecin
tel.: 91 443 50 88
fax: 91 443 50 89
e-mail: biuro.szczecin@lovo.pl
Biuro Olsztyn
tel.: 89 650 52 33
fax: 89 650 52 34
e-mail: biuro.olsztyn@lovo.pl

REGION ZACHODNI

WOJ.: DOLNOŚLĄSKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE
Biuro Wrocław
tel.: 71 738 12 12
fax: 71 738 12 13
e-mail: biuro.wroclaw@lovo.pl
Biuro Poznań
tel.: 61 669 81 81
fax: 61 669 81 82
e-mail: biuro.poznan@lovo.pl


LoVo S.A.
ul. Ruchliwa 17
02-182 Warszawa
KRS 0000346734
NIP 5213553688
REGON 142241200
Kapitał zakładowy wynosi 17 820 051, 84 zł
LoVo Software Sp. z o.o
ul. Ruchliwa 17
02-182 Warszawa
KRS 0000507608
NIP 5223015426
REGON 147230200
Kapitał zakładowy wynosi 8 166 500,00 zł
LoVo TeleKontakt24 Sp. z o.o.
SIEDZIBA WARSZAWA:
ul. Ruchliwa 17
02-182 Warszawa
SIEDZIBA LUBLIN:
ul. Frezerów 3,
20-209 Lublin
KRS 0000265321
NIP 9570952268
REGON 220298561
Kapitał zakładowy wynosi 50 000,00 zł
LoVo Energia Sp. z o.o.
ul. Ruchliwa 17
02-182 Warszawa
REGON 147105096
NIP 5223014409
KRS 0000498504
Kapitał zakładowy wynosi 100 000,00 zł
Futura LoVo Media Group Sp. z o.o.
ul. Ruchliwa 17
02-182 Warszawa
REGON 147126431
NIP 1070030774
KRS 0000497671
Kapitał zakładowy wynosi 5 000,00 zł
Eoon Sp. z o.o.
ul. Ruchliwa 17
02-182 Warszawa
KRS 0000331527
NIP 5213534099
REGON 141950672
Kapitał zakładowy wynosi 16 013 000,00 zł

 

Zapisz